Slide 1
Slide 1
Slide 1
Slide 1Pro Xzek Penis Pompası

Pro Xzek Penis Pompası

Sipariş Ver

1 Adet 225 TL

Pro Xzek Penis Pompası İçeriği Kullanımı Kullanıcı Yorumları

Pro Xzek Penis Pompası Penis Pompası

Amerikada Doktorlar tarafindan tavsiye edilen özel ambalajinda ve tasima çantasi ile birlikte çok özellikli penis büyütücü vakum pomp.

Cam fincanli, Çelik tabanca mekanizmali vakum ölçümlü fincan,büyük,orta ve küçük boy penis geçme lastigi,Vakum basinç ölçme saati olan emis gücü çok kuvvetli penis büyütücü ve ereksiyon pompasi. Penisinizi vakum yoluyla ereksiyon haline getirdikten sonra kutusunda bulunan aparatlar yardimiyla ereksiyon lastigi Penisinizin dip tarafina takilir bu sayede kan peniste kalarak ereksiyonunuzun lastik çikarilincaya kadar devamini saglar kullanimi çok basit bir üründür ayrica herhangibir yan etkiside yoktur.

 


Pro Xzek Penis Pompası Penis Pompası İçeriğiPro Xzek Penis Pompası

Tüm aksesuarları

Pro Xzek Penis Pompası Penis Pompası Kullanım Şekli

 Penisi kaydırıcı özelliği olan jel veya kremle yağladıktan sonra pompasını pompalayarak penisin cam tüp içine emilerek çekilmesini sağlayınız. Penis dibine kadar vakumlanarak emildiğinde 15 ila 30 saniye bekledikten sonra tahliye musluğunu kullanarak penisi çıkartınız.Bu işlemi günde 1 kaç kez tekrarlayınız. Bu basit gibi görünen işlem penise uygulanan bir masaj demektir. Ayrıca ilişki öncesi de kullanılarak güçlü bir ereksiyon elde edilebilir.

 

Pro Xzek Penis Pompası Penis Pompası Kullanıcı Yorumları

Rüstem : Güzel kaliteli bir pompa

Halil :  Fiyatı çok uygun bu site

Mustafa : Ereksiyon ve prostat sorunu için ideal bir pompa

Semih : Deneyen varmı ? büyütüyormu ?